seriale online

„Wielkie kłamstewka” – dostaniemy drugi sezon?

Wielkie Kłamstewka (2017)

Wywrotowa czarna komedia o trzech matkach pierwszoklasistów wiodących, na pozór, doskonałe życie. Sytuacja ulega jednak dramatycznej zmianie, gdy dochodzi do morderstwa. Wielkie Kłamstewka online

Na razie mówimy tylko o pogłoskach, ale nowe informacje od zaufanego źródła serialowego serwisu informacyjnego TVLine są bardzo optymistyczne.
Jeden z większych sukcesów stacji HBO ostatniego czasu – serial „Wielkie kłamstewka” miał pierwotnie wyczerpywać formę jedynie miniserialu. Jednak potencjał historii został zauważony i doceniony aż ośmioma statuetkami Emmy. Nic więc dziwnego, że zarówno producenci jak i obsada nie mieliby nic przeciwko kontynuacji.


TVLine bazując na swoich zaufanych źródłach spekulują: nie tylko doczekamy się 2 sezonu serialowego hitu HBO – można przypuszczać, że zdjęcia ruszą już wiosną przyszłego roku.


Są to na ten moment jedynie pogłoski – HBO nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia na ten temat, a komentarza odmawia również rzecznik prasowy stacji. Dodatkowo reżyser serii – Jean-Marc Vallée nie jest zbyt entuzjastyczny co do kontynuowania serii, ze względu na to, że historia została dopasowana do formy minserialu.Wygląda jednak na to, że może jednak da się przekonać,w czym na pewno pomoże entuzjazm widzów oraz zaangażowanie głównych gwiazd serialu.


„Wielkie kłamstewka” to historia dwóch przyjaciółek, które biorą pod swoją opieką nową w mieście, młodą matkę. W głównych rolach możemy oglądać Nicole Kidman, Shailene Woodley oraz Reese Witherspoon.