seriale online

Pierwszy odcinek Young Sheldon odnosi sukces!

Teoria wielkiego podrywu (2007)

Zabawna opowieść o czwórce wykładowców uniwersyteckich, których życie przewraca się do góry nogami, gdy do mieszkania po drugiej stronie korytarza wprowadza się śliczna dziewczyna, dzięki której odkrywają jak niewiele wiedzą o życiu poza laboratorium. Teoria wielkiego podrywu online

Produkcja spin-off’a Teorii Wielkiego Podrywu- Young Sheldon po pierwszym odcinku zdecydowała się wyemitować cały sezon. W USA odcinek pilotażowy obejrzało 17,2 miliony widzów!

Jak to możliwe?

Nie jest tajemnicą, że Teoria Wielkiego Podrywu posiada szeroki fandom. Fani serialu są zafascynowani każdą z postaci, a ich uwagę szczególnie przykuwa Sheldon Cooper, postać o nietuzinkowym umyśle. Sheldon to osoba, która sprawia, że serial nabiera innego kolorytu, żarty, które się w nim pojawiają najczęściej dotyczą jego osoby. Ponadto wielokrotnie w serialu wspominano o jego przeszłości i dzieciństwie, co mogło zainteresować szerszą publikę. Producenci postanowili wykorzystać ten fakt, wyjść naprzeciw fanom Sheldona i stworzyć serial tylko o nim. Być może właśnie dzięki popularności Teorii Wielkiego Podrywu, spin-off serialu uzyskał tak dużą oglądalność na starcie.

O czym jest serial?

Serial ukazuje dzieciństwo Sheldona Coopera, mieszkającego w Galveston w Teksasie, który zmaga się z problemami wieku młodzieńczego i nie tylko… :). W główną rolę wcielił się Iain Armitage, znany z serialu Wielkie Kłamstewka.

Czy Young Sheldon odniesie sukces?

Tutaj pojawiają się wątpliwości. Fani przyzwyczajeni są do starego Sheldona i nie ma pewności, że jego nowa, młodsza wersja spełni oczekiwania fanów, ale warto przekonać się samemu i obejrzeć chociaż jeden odcinek. Pilot został przyjęty pozytywnie, zobaczymy, jak dalej potoczą się losy tego serialu…

Czy fani będą chcieli oglądać przygody Sheldona, bez jego towarzyszy?

Leonarda, Howarda, Raja i Penny?

Czy mały Sheldon podbije serca widzów?

O tym przekonamy się już wkrótce :).