seriale online

Pierwszy odcinek Young Sheldon odnosi sukces!

Teoria wielkiego podrywu (2007)

Big Bang Theory to amerykański sitcom, opowieść o czwórce wykładowców uniwersyteckich, których życie przewraca się do góry nogami, gdy do mieszkania po drugiej stronie korytarza wprowadza się śliczna dziewczyna, dzięki której odkrywają jak niewiele wiedzą o życiu poza laboratorium. Każdy z bohaterów stanowi karykaturalną postać, złożoną z charakterystycznych cech. Leonard Hofstadter to nieporadny życiowo fizyk eksperymentalny. Mieszka z Sheldonem Cooperem, fizykiem teoretycznym, który posiada wiele cech wskazujących na to, iż cierpi na zespół Aspergera. Ich przyjaciółmi jest Howard Wolowitz, społecznie nieprzystosowany, inżynier lotnictwa, oraz Rajesh Koothrappali, astrofizyk, który ma problemy z nawiązaniem kontaktu z płcią przeciwną. Ich perypetie dotyczą głównie problemów w życiu osobistym i zmagań z kobietami. Kiedy w ich życiu pojawia się szalona sąsiadka Penny, wszystko zaczyna się zmieniać. Serial dla ludzi, którzy lubują się w ambitnych żartach. Teoria wielkiego podrywu online

Produkcja spin-off’a Teorii Wielkiego Podrywu- Young Sheldon po pierwszym odcinku zdecydowała się wyemitować cały sezon. W USA odcinek pilotażowy obejrzało 17,2 miliony widzów!

Jak to możliwe?

Nie jest tajemnicą, że Teoria Wielkiego Podrywu posiada szeroki fandom. Fani serialu są zafascynowani każdą z postaci, a ich uwagę szczególnie przykuwa Sheldon Cooper, postać o nietuzinkowym umyśle. Sheldon to osoba, która sprawia, że serial nabiera innego kolorytu, żarty, które się w nim pojawiają najczęściej dotyczą jego osoby. Ponadto wielokrotnie w serialu wspominano o jego przeszłości i dzieciństwie, co mogło zainteresować szerszą publikę. Producenci postanowili wykorzystać ten fakt, wyjść naprzeciw fanom Sheldona i stworzyć serial tylko o nim. Być może właśnie dzięki popularności Teorii Wielkiego Podrywu, spin-off serialu uzyskał tak dużą oglądalność na starcie.

O czym jest serial?

Serial ukazuje dzieciństwo Sheldona Coopera, mieszkającego w Galveston w Teksasie, który zmaga się z problemami wieku młodzieńczego i nie tylko… :). W główną rolę wcielił się Iain Armitage, znany z serialu Wielkie Kłamstewka.

Czy Young Sheldon odniesie sukces?

Tutaj pojawiają się wątpliwości. Fani przyzwyczajeni są do starego Sheldona i nie ma pewności, że jego nowa, młodsza wersja spełni oczekiwania fanów, ale warto przekonać się samemu i obejrzeć chociaż jeden odcinek. Pilot został przyjęty pozytywnie, zobaczymy, jak dalej potoczą się losy tego serialu…

Czy fani będą chcieli oglądać przygody Sheldona, bez jego towarzyszy?

Leonarda, Howarda, Raja i Penny?

Czy mały Sheldon podbije serca widzów?

O tym przekonamy się już wkrótce :).