seriale online

Najsilniejsze i najpiękniejsze kobiety w serialach

Wikingowie (2013)

Wikingowie to serial historyczno-dramatyczny, z wieloma wątkami związanymi z mitologią nordycką. Akcja serialu rozgrywa się w Skandynawii u schyłku VIII w. Głównym bohaterem jest Ragnar Lothbrok, który angażuje się w konflikt z jarlem Haraldsonem, który co roku wysyła wojowników na łupieżcze wyprawy na wschód. Na drodze Ragnara najpierw pojawia się dzisiejsza Anglia, podzielona na wiele mniejszych królestw, a potem Francja i reszta ówcześnie znanego świata. Serial przepełniony jest walkami, licznymi podróżami i przygodami Wikingów. U boku Ragnara stoi jego żona Lagertha, która zachwyca widzów swoją walecznością i nieskazitelną urodą. W rolę Lagherthy wciela się Katheryn Winnick, natomiast w roli Ragnara widzimy Travisa Himmela. Poza główną parą, pojawia się kilka ciekawych postaci, które wnoszą wiele przełomowych momentów do opowieści. To serial dla fanów historii i mitologii nordyckiej.

Wikingowie sezon 5 online

Sprawdź w iitv! Wikingowie online

Przed Wami ranking aktorek, które są nie tylko piękne, ale wcielają się w rolę niesamowitych kobiet, które swoją osobowością nadają serialom niepowtarzalny klimat. Zachwyćcie się z nami tymi najsilniejszymi pięknościami!

1. Pierwsze miejsce zajmuje Katherynn Winnick  w roli Lagerthy w Wikingach, która sprawuje sprawiedliwą władzę i dzielnie walczy o swoje interesy.

lagertha

2.  Cersei grana przez Lenę Headey w Grze o tron, to postać niezwykle kontrowersyjna, jednak nikt nie zaprzeczy, że jest piękna i silna. Rządzi twardą ręką i posunie się do wszystkiego, żeby utrzymać swoją pozycję, a jej uroda tworzy kontrast z podłym charakterem.

cersei

3.  Nie możemy zapomnieć również o Królowej Smoków Denerys, granej przez Emily Clarke. Ta stanowi połączenie piękna zewnętrznego z duchowym!,

daenerys

4.  Gra o Tron pełna jest niesamowitych kobiet. Kolejną z nich jest Margaery Tyrell, w którą wciela się Natalie Dormer. Seksowna i uwodzicielska, ale stanowcza, potrafi dojść bardzo wysoko.

margaery

5.  Sofia Vergara to zupełnie inny typ kobiety, typ kobiety współczesnej, w serialu Współczesna Rodzina. W roli Glorii Marii Delgado-Pritchett jest przykładem wspaniałej, kochającej matki, z zadziornym charakterem i ekstrawaganckim stylem, której pozazdrościć jej może niejedna kobieta.

gloria

6.  Kolejną współczesną i piękną kobietą, która wie czego chce jest Penny z serialu Teoria Wielkiego Podrywu, grana przez Kaley Cuoco.

penny

7. Cobie Smulders grająca Robin w Jak Poznałem Waszą Matkę ,czyli postać niezwykle niezależną, która poświęca się swojej karierze, może być przykładem dla współczesnych kobiet.

8.  Ruby Rose to typ kobiety męskiej, ale niezwykle seksownej. Swoją siłę prezentuje w serialu Orange is the New Black, jako Stella Carlin.

ruby rose

9.  Na wyróżnienie zasługuje także cała czwórka z Seksu w Wielkim Mieście! Te kobiety stworzyły w oczach w oczach widzów nowe pojrzenie na niezależność i moc damskiej części społeczeństwa.  Dziękujemy Wam za to:  Sarah Jessica Parker(Carrie), Kim Cattral(Samantha), Cynthia Nixon(Miranda) and Kristin Davis(Charlotte)!

10.  Nie zapominajmy także o Paniach z Wisteria Lane! Zawsze piękne, perfekcyjnie ubrane i Gotowe na Wszystko były inspiracją dla wielu Pań domu.